חברה כלכלית ביאליק

דברי העירייה

תושבים יקרים!

אנו שמחים להציג בפניכם את אתר החדש של החברה הכלכלית קריית ביאליק המציג בפניכם את פעילויותיה המגוונות והנרחבות להקמת שכונות חדשות, מבני ציבור, פרויקטים בתחום התייעלות אנרגטית, בטיחות בדרכים, התחדשות, פיתוח תשתיות ועוד. בעקבות חתימתה של עיריית קריית ביאליק על "הסכם הגג" ובניית אלפי יחידות דיור חדשות שעתידות לקום בשנים הקרובות בעיר, החלטנו להקים את החברה הכלכלית כזרוע מבצעת של העירייה המתמחה בבינוי ופיתוח בהיקפים גדולים. ריבוי הפרויקטים של החברה הכלכלית מבטא את תנופת העשייה והפיתוח בעירנו קריית ביאליק היפה מכולן.

אתר,האינטרנט של החברה הכלכלית מעניק מגוון שירותים כגון מידע על הפרויקטים המבוצעים על ידי החברה, מידע על השכונות החדשות, מבני ציבור המתוכננים בעיר, מכרזים ועוד. האתר מותאם לבעלי צרכים מיוחדים ולמובייל.

ברוח מדיניות השקיפות של העירייה, שדורגה במקום הראשון בארץ במדד השקיפות של הרשויות המקומיות לשנת 2017, תמצאו באתר מגוון שירותים וטפסים מקוונים המאפשרים השתתפות במכרזים פומביים ומכרזי זוטא, בקשות להיכלל במאגר היועצים ועוד. האתר מעודכן 24/7, מספק מידע בזמן אמת, במהירות ובקלות .

שלכם,
עיריית קריית ביאליק

אודות החברה הכלכלית

החברה הכלכלית קריית ביאליק נוסדה בשנת 2017 כתאגיד עירוני בבעלות עיריית קריית ביאליק.
החברה מהווה זרוע ביצועית של העירייה ועוסקת בקידום, תכנון וביצוע של פרויקטים רחבי היקף לתועלת תושבי העיר.

מטרת החברה: ביצוע ויישום מדיניות עיריית קריית ביאליק בקידום התפתחותה של העיר בתחומי התשתיות, שכונות חדשות, פיתוח סביבתי וכן ניהול פרויקטים במסגרת הסכם הגג.

בין יתר הפרויקטים מקדמת החברה אף את הקמת השכונות: ביאליק על הפארק, שער הרקפות וקדמת ביאליק וכן פרויקטים נוספים לשיפור חזות העיר ורווחת התושב כגון: שדרוג רחוב קרן היסוד ומרכז מסחרי סביניה, התייעלות אנרגטית באמצעות החלפת התאורה הקיימת לתאורת לד מתקדמת, שדרוג הכניסה לעיר בצומת צבר וכן הרחבת אזור התעשייה הקיים ושדרוג הכבישים והתשתיות הקיימות בו.

 

חברי הדירקטוריון

אלי דוקורסקי

ראש העיר ויו"ר דירקטוריון

ליאור טרגן

מנכ”ל העירייה

יוסי אזריאל

סגן ראש העיר

שני אוצ'וקובסקי

חבר דירקטוריון

ענת סלע

נציגת ציבור

אלי אפק

נציג ציבור

סימה הרשמן קסטרו

מנהלת אזור תעשייה

זוהר חזן

נציגת ציבור

חזון החברה הכלכלית קריית ביאליק

 

  • זרוע ביצועית ואפקטיבית ביישום מדיניות העירייה
  • קידום פרויקטים לשיפור חזות העיר ואיכות חיי התושב
  • מנוף כלכלי לפיתוח וקידום העיר
  • ניהול איכותי תוך שימוש נכון ויעיל במשאבים
  • חדשנות ושמירה על קידמה טכנולוגית

מימוש החזון באמצעות צוות עובדים מקצועי ואיכותי המלווה כל פרויקט משלב התכנון ועד השלמת הקמתו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *